5 čistiacich tipov ako si udržať kúpeľňu s NanoPenou žiarivo čistú.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt bathroomČi už vlastníte mramorový palác, dom alebo byt, kúpeľňa by mala byť svätyňou čistoty a hygieny. Vzhľadom k nárokom, ktoré na ňu kladieme, sa to ale ľahšie hovorí ako robí. S NanoPenou-Original a jej výhodami môžete mať ale svoju kúpeľňu žiarivú s minimom úsilia. Zvyšky mydla, prach a vlasy je potrebné v kúpeľni priemernej rodiny odstrániť minimálne raz za týždeň. Pravidelné čistenie by nemalo trvať viac ako 10-15 minút, ak budete postupovať podľa týchto pokynov.

1) Začnite s keramickými obkladmi stien

Nemusíme zdôrazňovať, že kúpeľne môžu ostávať vlhké, čo spôsobuje vznik plesní na stenách a dlaždiciach. Na ich odstránenie zvyčajne potrebujete veľmi agresívny produkt, ktorý môže uškodiť vášmu zdraviu. Prevenciou je samozrejme dobré vetranie kúpeľne.

Ďalšou možnosťou je použitie NanoPeny-Original s výhodami modernej nanotechnológie. Tá vytvorí po aplikácii na povrchu keramických obkladov neviditeľnú nanovrstvu, ktorá bráni pevnému prichyteniu nečistôt k povrchu. Tie sa dajú potom ľahko a jednoducho umyť iba za použitia obyčajnej vody a handričky. Ani fliačiky vodného kameňa nemajú na keramickom obklade šancu.

2) Umývadlo

Keramika je materiál ideálny pre ochranu pomocou NanoPeny-Original. Umývadlo dostane po aplikácii niekoľkomesačnú ochranu a vysoký lesk. Zvyšky mydla, zubnej pasty a iné nečistoty sa potom dajú ľahko odstrániť iba čistou vodou. Žiadne zdĺhavé a namáhavé drhnutie nie je nutné.

3) Vaňa

Nič nie je príjemnejšie, ako horúci kúpeľ po namáhavom dni, kde spláchnete so seba všetok stres. Preto sa oplatí mať vaňu vždy čistú a pripravenú na kúpeľ. Dostať ju do žiarivej čistoty je jednoduchšie, než si myslíte.

Ak ste používali doteraz bežné čistiace prostriedky, museli ste dávať pozor, či nie sú príliš drsné a agresívne. Vane nie sú lacné a určite nechcete poškodiť ich povrch. Neviditeľná nanovrstva zabezpečí, že zvyšky mydla a šampónu sa nedokážu k povrchu pevne prichytiť, takže už žiadne nečistoty na okraji vane. Stačí jednoducho iba prúd vody.

4) Zrkadlo

Pre vyčistenie zrkadla po ochrane NanoPenou-Original vám bude stačiť použiť iba utierku z mikrovlákna, prípadne s trochou čistej vody. Mikrovlákno totiž nepúšťa vlákna a dosahuje skvelé výsledky bez šmúh. Zrkadlo máte za krátky okamih čisté.

5) Vodná batéria

Na vodnej batérii často vidieť stopy po vodnom kameni, alebo odtlačkoch prstov. Ak bola vodná batéria ochránená NanoPenou-Original, jej čistenie je vskutku jednoduché a rýchle. Mnohokrát postačí použiť priebežne iba ruku s trocha vodou.

Nezabudli sme ani na sprchu, ale myslíme si, že si zaslúži svoj vlastný príspevok, ktorý nájdete tu: http://www.nano-world.sk/ako-jednoducho-vycistit-sklenene-sprchove-dvere-s-nanopenou/

Všetky spomenuté povrchy dokážete po ochrane NanoPenou-Original vyčistiť jednoducho a rýchlo za pomoci iba čistej vody a handričky. Vysoký lesk získajú hneď späť po pretretí povrchu suchou handričkou. Neviditeľná ochrana na niekoľko mesiacov zabezpečí, že pravidelná údržba týchto povrchov je rýchla a jednoduchá. Nanovrstva je biologicky odbúrateľná, zdraviu neškodná. Povrchy sú navyše aj antibakteriálne.

NanoPenu-Original si môžete zakúpiť na www.nanopena.sk.

Viac informácií o možnostiach ochrany povrchov pomocou ProfiNano ochrany s lotosovým efektom a vlastnosťou easy-to-clean až na niekoľko rokov, sa dozviete na www.nanoservice.sk.


Zdroj: nanopena.sk, helpmeclean.com.au, kupelnovysvet.eu, nej-koupelny.cz,

Leave a Comment