Jednoduché tipy ako si udržať sprchový kút žiarivo čistý.

NanoPena a sprchový kút

Zakaždým keď si dáte sprchu ostanete čistý. Ale čo vaša sprcha? Tá až taká čistá nie je. Prečítajte si naše najlepšie tipy, ako si udržať sprchu žiarivo čistú.

Odstránenie nánosov zo skla

Ľudia si niekedy pri odstraňovaní nánosov mydla a šampónov zo sprchy snažia „pomôcť“ rôznymi domácimi receptami. Neraz dokážu namiešať „čistič“ z rôznych prípravkov ako je teplý ocot, saponát, sóda a neviem čo všetko. Ak je váš sprchový kút z kameňa, ocot by ho mohol vážne poškodiť. Na čistenie skla nie je vhodná ani abrazívna špongia, ktorá ho môže ľahko poškriabať. Na všetky hladké a nesavé povrchy odporúčame použiť NanoPenu-Original, ktorá vznikla na báze najmodernejšej nanotechnológie. Po vyčistení a vyleštení sklenených sprchových dverí, neviditeľná nanovrstva zabráni nečistotám, aby sa prichytili pevne k povrchu. Ten sa potom menej špiní a ľahšie umýva iba čistou vodou.

Čistenie popri sprchovaní

Vyčistite sprchové dvere hneď, ako sa osprchujete. Voda vďaka neviditeľnej ochrannej vrstve NanoPeny-Original už odniesla nečistoty, takže vás nečaká žiadne namáhavé drhnutie. Použite už iba suchú bavlnenú handru, uterák alebo stierku. Nepotrebujete žiadne iné chemické prípravky. Po ľahkom preleštení je vysoký lesk späť.

Chróm a nerez

NanoPena na chróm i nerez

NanoPena-Original je vhodná na všetky hladké a nesavé povrchy v domácnosti. Súčasťou sprchy sú často aj chrómové alebo nerezové prvky, ako sú kľučky, madlá, vodné batérie či sprchové hlavice. Všetky tieto časti sprchového kúta môžete ľahko a rýchlo vyčistiť, vyleštiť a ochrániť NanoPenou-Original na niekoľko mesiacov.

Vanička

Aj vanička zo smaltu alebo lešteného plastu si zaslúžia trvanlivú nano ochranu proti špine a nečistotám. Pri pravidelnom čistení stačí použiť iba prúd vody alebo špongiu. Nečistoty sa dajú ľahko odstrániť a vanička vyzerá rýchlo skvelo.

Stierajte, stierajte, stierajte

Kľúčom k neustálej žiarivosti sprchového kúta je prevencia. To najlepšie čo môžete urobiť je ochrániť hladké a nesavé povrchy sprchy NanoPenou-Original a po každom použití sprchy ich zotrieť stierkou alebo bavlnenou handričkou. Ochranná vrstva zaručí, že to bude ľahké a rýchle. Nečistoty a vodný kameň nemajú šancu aby sa pevne usadili na povrchu. NanoPena-Original vám ušetrí 70% času a energie potrebných pre vyčistenie sprchy.

NanoPenu–Original si môžete zakúpiť na www.nanopena.sk.

Viac o možnostiach ochrany rôznych povrchov v domácnosti pomocou 100 % ProfiNano ochrany s trvanlivosťou a funkčnosťou až na niekoľko rokov, sa dozviete na www.nanoservice.sk.


Zdroj: nanopena.sk, angelicapinto.com, faucetsuperdeal.com,

Leave a Comment