Ako rýchlo vyčistiť špinavú sprchu?

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt sprchovanie

Ako rýchlo vyčistiť špinavú sprchu?

Aj vaša sprcha vyzerá skôr ako nejaké vedecké pracovisko v kúpeľni? Skúste tieto jednoduché triky, aby znova žiarila čistotou.

Najväčšie výzvy:

1. Mydlový film na vaničke

2. Vodný kameň na  zástene a obklade

2. Upchatý odtok

3. Upchatá sprchová hlavica

1) Zbavte sa vodného kameňa a nečistôt

Skôr ako sa pustíte do čistenia, vyvetrajte miestnosť otvorením okna alebo aspoň dverí. Potom vezmite NanoPenu-Original s bavlnenou handričkou. Postupujte po  menších plochách, z hora na dol, najprv obklad, potom zástenu a vaničku. Nechajte NanoPenu-Original chvíľu pôsobiť a potom ešte za vlhka, plochu vyčistite a ľahko priveďte do vysokého lesku. Takto ošetrený povrch už neoplachujte vodou, iba ho nechajte hodinu v kľude, bez prístupu vody. NanoPena-Original sa za ten čas spojí s povrchom a vytvorí neviditeľný ochranný film, ktorý bráni špine a nečistotám, aby sa pevne prichytiť k povrchu. Tie sa pri pravidelnej údržbe dajú potom ľahko umyť iba za použitia vody alebo vlhkej handričky. Po osušení získa povrch lesk späť.

2) Upchatý odtok

Je skutočne nepríjemné, keď stojíte v špinavej vode, pretože váš odtok je upchatý. S najväčšou pravdepodobnosťou sú na vine vlasy. Použite nejaký drôtik a zasuňte jeden koniec do odtoku, aby ste vytiahli zhluky vlasov. Potom použite vhodný čistiaci prostriedok na odtoky. Nalejte ho a nechajte rozpustiť zvyšné nečistoty v potrubí.

3) Upchatá hlavica sprchy

panel_image

aplikácia NanoPeny

Ak voda z hlavice strieka na všetky strany, alebo má nízky tlak, bez toho aby ste znižovali prietok, je pravdepodobné, že dierky v hlavici sú upchaté minerálmi. Utrite suché zvyšky z otvorov pomocou hubky. Stále nestrieka priamo? Zmiešajte rovnakým dielom vodu s octom a nechajte hlavicu v tekutine vymočiť aspoň hodinu.

Uľahčite si to nabudúce!

Zadovážte si na odtok sitko, ktoré zachytí vlasy.

Najlepší spôsob, ako zabrániť vzniku plesní a vodného kameňa, je vysušenie sprchy po každom jej použití.

Používajte na vyčistenie a ochranu sprchy NanoPenu-Original, ktorá vznikla na báze nanotechnológie. Čistí, leští a impregnuje všetky hladké a nesavé povrchy v domácnosti. Odpudzuje vodu a bráni nečistotám i plesniam, aby sa na povrchu pevne prichytili. Jej trvanlivosť je niekoľko mesiacov a pri pravidelnej údržbe vám postačí použiť už iba vodu alebo vlhkú handričku.

NanoPenu-Original si môžete zakúpiť na www.nanopena.sk.

Viac o možnostiach ochrany povrchov pomocou najmodernejšej nanotechnológie s efektom Easy-To-Clean až na niekoľko rokov sa dozviete na www.nanoservice.sk.

Povedz svoj názor v komentári  a lajkni, prípadne zdieľaj článok, ak sa ti páčil ;) ďakujem.


Zdroj: nanopena.sk, goodhousekeeping.com, housedesign.website,

1 Comment

Leave a Comment