Ako si uľahčiť údržbu kúpeľne?

Myslite dopredu

Na jednoduchú údržbu myslite už pri zariaďovaní kúpeľne. V miestnosti je zvýšená vlhkosť, takže treba dbať na výber materiálov odolných proti vlhkosti. Uzatvorené kozmetické skrinky chránia svoj obsah pred prachom. Pomáha aj ak má každý člen domácnosti svoju kozmetiku odloženú napr. v nočnom stolíku a do kúpeľne si každý prinesie iba to, čo práve potrebuje.

Uľahčite si pravidelnú údržbu

Samozrejmosťou je pravidelná údržba a utieranie mokrých povrchov do sucha. Aplikovaním NanoPeny-Original s výhodami modernej nanotechnológie si čistenie značne uľahčíte. NanoPena-Original čistí, leští a impregnuje v jednom kroku. Nečistoty sa po aplikácii nedokážu pevne prichytiť k povrchu. Na pravidelné čistenie sprchovej zásteny, vane, umývadla či zrkadla vám postačí už iba handrička a voda. Budete mať nielen radosť z čistej kúpeľne, ale pravidelnou starostlivosťou predĺžite životnosť sanity i kúpeľňového nábytku.

Zapojte rodinu

Pri upratovaní kúpeľne a WC počítajte s pomocou ostatných členov domácnosti. Deti zapojte do menších prác pricropped-Pena.png triedení nepotrebnej kozmetiky či v záverečnom finiši. Mužská časť vášho obydlia priloží ruku k dielu napr. pri premiestňovaní spotrebičov a kúpeľňového nábytku, pri prácach spojených s odstraňovaním plesní či údržbe a čistení osvetlenia alebo vetracích mriežok, ktoré sa nachádzajú pod stropom.

NanoPenu-Original si môžete zakúpiť na www.nanopena.sk.

Viac o možnostiach ochrany povrchov pomocou najmodernejšej nanotechnológie s efektom Easy-To-Clean až na niekoľko rokov sa dozviete na www.nanoservice.sk.

Povedz svoj názor v komentári  a lajkni, prípadne zdieľaj článok, ak sa ti páčil ;) ďakujem.


Zdroj: nanopena.sk,

Leave a Comment