Ako vyčistiť keramické umývadlo s NanoPenou-Original.

Dnes sa s vami podelíme o rýchly čistiaci tip, ktorý zmení vaše doterajšie čistenie. Vyčistiť keramické umývadlo bude nie len jednoduché, ale aj veľmi rýchle. Ukážeme vám ako na to!

Pri rekonštrukcii našej kúpeľne sme prišli k myšlienke, že asi nahradíme naše staré keramické umývadlo. Páči sa nám, je obrovské a má svoju charizmu, ale už má nejaký ten rok používania za sebou a stratilo zo svojho lesku a nevyzerá tak dobre ako na začiatku.

Priznám sa, že ho máme veľmi v obľube a preto sme najprv skúšali rôzne spôsoby, ako ho vyčistiť, až sa mi ho nakoniec znova podarilo priviesť k žiarivej bielej farbe späť.

Ak vaše umývadlo nie je na tom horšie viac ako to moje, tak ho budete schopní vyčistiť pomocou jediného produktu: NanoPenyOriginal.

I keď vaše keramické umývadlo vyzerá naozaj zle a má množstvo škvŕn, tento výnimočný produkt na báze najmodernejšej naotechnológie sa o to postará.

Tieto ľahké kroky trvajú len niekoľko minút a výsledok je úžasný.

Najprv odstráňte v prípade potreby hrubú nečistotu, vlasy atď. špongiou a teplou vodou.

Následne umývadlo dôkladne usušte tak, aby tam neostali zvyšky vody. Výsledok je lepší ale zďaleka nie je ešte dokonalý.

Teraz nastriekajte tenkú vrstvu NanoPeny-Original na umývadlo a nechajte ju minútku dve pôsobiť. Nenechajte NanoPenu-Original ale úplne zaschnúť. Potom, ešte za vlhka zoberte čistú bavlnenú handričku (alebo papierovú utierku) a krúživými pohybmi prineste umývadlo do vysokého lesku. NanoPena-Original povrch čistí, leští a impregnuje v jednom kroku!

Po aplikácii hodinku umývadlo nepoužívajte, aby sa neviditeľná nanovrstva pevne spojila s povrchom. Umývadlo dostane vysoký lesk a niekoľkomesačnú ochranu. Nečistoty sa nedokážu k povrchu umývadla pevne prichytiť a tie sa dajú potom pri pravidelnej údržbe ľahko odstrániť iba čistou vodou! Po následnom ľahkom preleštení suchou handričkou dostane umývadlo svoj vysoký lesk hneď späť.

Ďalšou výhodou NanoPeny-Original je to, že dokáže vyčistiť a ochrániť všetky hladké a nesavé povrchy v domácnosti. To znamená, že povrchy ako sklo, chróm, nerez, zrkadlá, leštený nábytok, hladké plasty a iné môžete NanoPenou-Original tiež jednoducho vyčistiť a ochrániť. Naša kuchyňa, kúpeľňa, okná, zrkadlá i nábytok odteraz vyzerajú vždy úžasne a ich čistenie je veľmi ľahké a rýchle iba za pomoci čistej vody!

NanoPenuOriginal si môžete zakúpiť na www.nanopena.sk.

Viac informácií o možnostiach ochrany povrchov pomocou ProfiNano ochrany s lotosovým efektom a vlastnosťou easy-to-clean až na niekoľko rokov, sa dozviete na www.nanoservice.sk.


Zdroj: nanopena.sk, technikzv.sk, mrdirectint.com, acleanbee.com,

Leave a Comment