Ako ľahko vyčistiť spotrebiče z nerezovej ocele?

Lesklé nerezové spotrebiče sú krásne, ale ich nevýhodou je neustáli boj s odtlačkami prstov, šmuhami a nečistotami. Ak sa budete držať týchto pár tipov, ich čistenie bude pre vás jednoduché bez toho, aby došlo k poškriabaniu povrchu spotrebiča.

Ak vám čistenie nerezových spotrebičov trvá príliš dlho, NanoPena-Original vám ukáže, ako sa zbaviť šmúh, odtlačkov prstov a špiny ľahko a rýchlo.

Základné tipy pre čistenie nereze:

  • Čistite nerezové spotrebiče hneď po ich použití
  • Nepoužívajte drsné, abrazívne čistiace prostriedky
  • Nepoužívajte kovové kefy, drôtenky ani hubky na riad
  • Nikdy nepoužívajte na čistenie bielidlá alebo výrobky obsahujúce bielidla
  • Vždy čistite nerez v smere povrchovej úpravy, aby nedošlo k jej poškriabaniu

Leštenie a škrabance na nereze

Nerezová oceľ je veľmi trvanlivá, ale stačí málo a môže dôjsť k jej poškrabaniu alebo poškvrneniu. Ak bol nerezový spotrebič čistený abrazívnym čistiacim prostriedkom, alebo drhnutý drôtenkou, určite na povrchu ostali veľmi viditeľné škrabance.

Na udržiavanie nereze existuje niekoľko komerčných i domácich prípravkov, ktoré ale často obsahujú oleje a nečistoty sa na ne lepia každý deň.

Žiarivá nerez

Priviesť nerez k vysokému lesku a navyše s dlhodobou ochranou, ktorá zaručí jej ľahšie čistenie, iba za pomoci vody a vlhkej handričky, vám pomôže NanoPena-Original. Tento produkt vznikol na báze nanotechnológie a nerez dokáže vyčistiť, vyleštiť a impregnovať v jednom kroku. Takto ošetrené spotrebiče z nerezovej ocele sú dlhodobo chránené proti odtlačkom prstov, vode, mastnote a iným nečistotám. Ich pravidelná údržba sa po jej použití značne zjednoduší a zrýchli, na iba na ľahké pretretie vlhkej handry z vodou.

NanoPenu-Original si môžete zakúpiť na www.nanopena.sk.

Viac o možnostiach ochrany povrchov pomocou najmodernejšej nanotechnológie s efektom Easy-To-Clean až na niekoľko rokov sa dozviete na www.nanoservice.sk.

Povedz svoj názor v komentári  a lajkni, prípadne zdieľaj článok, ak sa ti páčil ;) ďakujem.


Zdroj: nanopena.sk, housecleaningcentral.com, janderson99.hubpages.com, geekmom.com,

Leave a Comment