Ľahké a efektívne vianočné upratovanie s NanoPenou-Original

Kto by nechcel stráviť Vianoce v čistom a naaranžovanom pohodlí teplého a voňavého domova? Aby ste sa vyhli stresu a nervozite, je najvyšší čas absolvovať predvianočné upratovanie. Ak ste sa rozhodli, že tento rok budete upratovať i piecť sama, najprv si všetko naplánujte, aby ste nebehali s vysávačom ešte na Štedrý deň.

Najvhodnejšie je začať s umývaním okien, opraním záclon a závesov. Následne pokračujte s umývaním vnútorných dverí a nábytku a ukončite to generálkou chladničky a mrazničky, aby ste ich mohli na Vianoce plniť dobrotami. Záver upratovania venujte kuchyni a kúpeľni. Nebojte sa plánovanú prácu podeliť všetkým členom rodiny. Nezabúdajte tiež na pomocníkov v podobe spotrebičov, ktoré vám prácu v domácnosti značne zjednodušujú. Myslite aj na ekologickú domácnosť, preto si zvoľte taký prípravok, ktorý účinne odstráni nečistoty bez toho, aby ste nemuseli vynakladať veľkú námahu. NanoPena-Original čistí, leští a dlhodobo chráni váš domov, pričom vďaka efektu easy-to-clean sa ošetrené povrchy menej špinia a ľahšie umývajú iba za pomoci vody. Navyše sú antibakteriálne. V konečnom dôsledku tak chránite svoj domov a šetríte čas, peniaze i životné prostredie.

  1. Najprv vyčistite okná a vyperte záclony, aby ste mali tú najťažšiu prácu čím skôr za sebou. Najlepší výsledok dosiahnete, ak použijete NanoPenu-Original s výhodami modernej nanotechnológie. Multifunkčná NanoPena-Original je vhodná nielen na okná, ale aj na hladké rámy.Súvisiaci obrázok
  2. Pokračujte utieraním prachu a vysávaním. Sklenené plochy, časti lakovaného nábytku a dverí čistite tiež pomocou NanoPeny. Obrazovku televízora a monitor počítača utrite suchou antistatickou utierkou.
  3. Na záver poumývajte podlahy prostriedkom určeným na daný povrch. Použitím dobrého mopu ušetríte kopec času i vlastné kríže.
  4. Potom si podajte kuchyňu. S čistením spotrebičov to však nemusíte preháňať, ak vás ešte čaká predvianočné pečenie a varenie. Tu svoje uplatnenie nájde opäť NanoPena-Original.
  5. Na koniec si nechajte to najťažšie – kúpeľňu a toaletu. Vďaka NanoPene-Original si však čistenie môžete značne zrýchliť a zjednodušiť. Pri upratovaní si pustite dynamickú a pozitívnu hudbu, ktorá vám navodí veselú náladu a práca vám pôjde rýchlejšie od ruky. Aj systematickosť vám ušetrí čas. Dobrá gazdinka chaoticky nepobehuje z miesta na miesto ale systematicky sa posúva v upratovanom priestore.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt christmas cleaning tips

Ak vás vysávanie, utieranie prachu, umývanie okien, kuchyne a kúpeľne desí, máte možnosť si objednať na upratovanie aj profesionálov z upratovacej spoločnosti. Ak však použijete v domácnosti multifunkčnú NanoPenu-Original s výhodami modernej nanotechnológie, dokážete toto všetko zvládnuť úplne sama s ľahkosťou a úsmevom na tvári.  Ušetrené financie tak môžete použiť na vianočné darčeky.

NanoPenu-Original si môžete zakúpiť na www.nanopena.sk.

Viac o možnostiach ochrany povrchov pomocou najmodernejšej nanotechnológie s efektom Easy-To-Clean až na niekoľko rokov sa dozviete na www.nanoservice.sk.

Povedz svoj názor v komentári  a lajkni, prípadne zdieľaj článok, ak sa ti páčil ;) ďakujem.


Zdroj: nanopena.sk, lepsiebyvanie.centrum.sk, bloomingtonrenter.com, maryammaids.com, facebowl.me, domabyt.zariadim.sk, casprezeny.azet.sk,

Leave a Comment