Čistiace tipy pre kúpeľňu s NanoPenou-Original.

Priznajme si to – keď príde na čistenie kúpeľní, väčšina ľudí robí radšej niečo iné.

Naučenie a používanie jednoduchých techník môže týmto nepríjemným úlohám značne pomôcť.

Trik na to, aby ste minimalizovali pohyb a čas, je že budete dobre pripravený.

Výsledkom bude žiarivá, čistá a hygienická kúpeľňa, ktorá vonia čistotou, tak ako aj vyzerá.

Čistiace prostriedky a potreby na čistenie

NanoPena-Original čistí, leští a impregnuje všetky hladké a nesavé povrchy. V kúpeľni má drvivá väčšina povrchov práve tieto vlastnosti. To znamená, že vám stačí na ich vyčistenie a ochranu len jeden produkt. Ušetríte tak financie za množstvá iných prípravkov, ktorých účinok je krátkodobý a často krát len zaberajú miesto v dome.

Pre dokonalú dezinfekciu toalety a na odstránenie plesní a vodného kameňa, budete potrebovať špeciálny prostriedok, no to je všetko. Ešte rukavice, papierové utierky a pár čistých handier a môžete sa pustiť do práce.

Priamo k vani a sprchovému kútu

Ak sa o kúpeľňu nestaráte pravidelne, je možné že vašu vaňu a sprchový kút napadla pleseň a zmineralizovaný vodný kameň. V tomto prípade sa nevyhnete použitiu agresívnych chemický prípravkov, ktoré ich dokážu odstrániť. Nechajte ich ,,pracovať,, zatiaľ čo sa vy presuniete k záchodovej mise.

Toaleta

Nalejte trocha dezinfekčného prostriedku do vnútra misy a nechajte ho pôsobiť, zatiaľ čo vy s požitím NanoPeny-Original vyčistíte vonkajšie časti misy až k podlahe.

Potom použite záchodovú kefu a pomocou drhnutia a dezinfekcie odstráňte nečistoty z misy. Na koniec spláchnite.

Späť k vani a sprchovému kútu

Vráťte sa k vani a sprchovému kútu, na ktorých ste pred tým nechali pôsobiť prípravok na odstránenie plesní a zmineralizovaného vodného kameňa. Budete možno potrebovať kefku a odstrániť zvyšky nečistôt a prípravku, potom povrchy ešte prepláchnuť vodou, ale väčšina práce by mala byť za vami.

Opäť prišiel čas na NanoPenu-Original. Na vysušené plochy, ktoré boli pred tým zbavené od hrubých nečistôt ako je napr. pleseň či zmineralizovaný vodný kameň, aplikujte tenkú vrstvu NanoPeny-Original a nechajte chvíľu pôsobiť. S použitím papierovej utierky alebo bavlnenej handričky, rozotrite penu ešte za vlhka. Krúživými pohybmi priveďte povrch do vysokého lesku.

Umývadlo a sprchová zástena.

Smerujte k umývadlu a pultu, kde zhromaždíte všetky predmety a presuňte ich z povrchu. Nedostatočná údržba mohla zanechať, hlavne v okolí vodnej batérii opäť stopy v podobe zmineralizovaného vodného kameňa. Ten bude treba odstrániť tým istým prípravkom a postupom, ako v prípade vane a sprchového kútu. S fľakmi po vodnom kameni na sprchovej zástene si ľahko poradí NanoPena-Oroginal.

Keramické umývadlo s pultom, obklady i chrómovú batériu potom tiež ošetrite ešte pomocou NanoPeny. Ich vysoký lesk a hladkosť sa nebudú dať prehliadnuť.

Kúpeľňové okno a zrkadlá

Ani v tomto prípade nepotrebujete použiť bežné čistiace prostriedky. NanoPena-Original v jednom kroku sklo vyčistí, vyleští a dlhodobo ochráni.

Rada na záver

Tvrdá voda a mydlá spôsobujú otravné a problematické škvrny hlavne na sklenených sprchových dvierkach, zrkadlách a keramike. Používajte preto po každom použití sprchy stierku alebo uterákom použitým uterákom vysušte povrch. To zabráni vzniku škvrnám. Aj umývadlo by ste mali po použití vysúšať handrou. Každý povrch, ktorý bol ošetrený NanoPenou-Original je hladký, antibakteriálny a navyše získal výhody modernej nanotechnológie. To znamená, že sa nečistoty na niekoľko mesiacov nedokážu na povrchu pevne prichytiť. Tie sa dajú pri pravidelnej údržbe umyť iba čistou vodou alebo vlhkou handričkou. Vaše čistiace cykly sa tak predlžujú a značne zjednodušujú a zrýchľujú. Šetrite tak čas, peniaze i životné prostredie.

NanoPenu-Original si môžete zakúpiť na www.nanopena.sk.

Viac o možnostiach ochrany povrchov pomocou najmodernejšej nanotechnológie s efektom Easy-To-Clean až na niekoľko rokov sa dozviete na www.nanoservice.sk.

Povedz svoj názor v komentári  a lajkni, prípadne zdieľaj článok, ak sa ti páčil ;) ďakujem.


Zdroj: nanopena.sk,

Leave a Comment