Efektívne tipy pre upratovanie s NanoPenou.

Upratovanie domácnosti je fuška. Postupujte preto podľa týchto tipov, aby ste si skrátili čas potrebný na úplne vyčistenie vášho domova. Tieto tipy s NanoPenou-Original vám zaručia, že upratovanie a čistenie vašej domácnosti bude rýchlejšie, efektívnejšie a účinnejšie.

Rozmýšľajte pri každom pohybe

Majte to na pamäti keď upratujete. Čistite zhora nadol, zozadu dopredu, sprava doľava. Upratujte miesta systematicky a postupujte po celej miestnosti. Dajte si čistiace potreby do vedra, nádoby alebo koša a noste ich so sebou, aby ste sa nemuseli zdržiavať s hľadaním niečoho čo potrebujete.

Sústreďte sa pri upratovaní

Čistenie domácnosti je fuška a nikto sa na to neteší.  Ak ste nepozorný pri svoje práci, strávite pri nej viac času! Pustite si nejakú hudbu, sústreďte sa na ruky, rozmýšľajte pri každom pohybe a vašu prácu potom dokončite rýchlo.

Skontrolujte si vaše čistiace prostriedky

Nie je nič horšie, ako nedostatok čistiacich potrieb, ktoré vám zabránia dokončiť prácu. Najprv si skontrolujte čistiace prostriedky a uistite sa, že ich máte dostatok, skôr ako začnete. Univerzálnu NanoPenu-Original môžete použiť na všetky hladké a nesávé povrchy v domácnosti, čo je väčšina z nich. Ušetríte tak financie za iné prostriedky.

Noste si čistiace potreby so sebou

Profesionáli si nosia čistiace potreby so sebou a mali by ste tak robiť aj vy. Nebudete sa musieť zdržiavať a hľadať každú vec, ktorú v tej chvíli potrebujete, čo vás značte zdržiava. Noste si so sebou všetky čistiace prostriedky aj potreby ako sú kefy, vrecia na odpadky, prachovky atď.

Najprv prach, vysávanie až nakoniec

Utrite prach ako prvý, zhora nadol. Docielite tak, že zvyšky prachu padnú na podlahu a vy ich potom môžete povysávať.

Používajte prenosné čistiace náradie

Použite malú metličku a ručný vysávač pre rýchle vyčistenie nečistôt. Používaním ručného vysávača na odstránenie zvieracích chlpov, vlasov alebo iných nečistôt, zabránite ich rozširovaniu po celom dome.

Upratujte vašu domácnosť ako tím

Oslovte niekoho, aby vám pomohol. Bude to väčšia zábava. Dajte si hlasnejšie hudbu a upratujte hravou formou. Prácu tak skončíte skôr a v tomto prípade platí „čím viac pomocníkov, tým lepšie.“

Urobte si harmonogram upratovania

Máme rušný život; deti, zamestnanie, nakupovanie, varenie, atď. Neostáva nám veľa času a energie na upratovanie. Preto by sme si mali upratovanie naplánovať, keď budeme čas. Možno by ste si ho mohli zosúladiť s kalendárom, čo vám pomerne zjednoduší vaše plánovanie. Rozdeľte si úlohy upratovania a dajte si ich na plán na rôzne pracovné dni v týždni. Napríklad čistenie kúpeľne v pondelok, kuchyne v stredu, atď. Plán vám pomôže zabrániť odkladaniu týchto povinností a vášmu vyhoreniu, pretože nebudete mať pocit, že potrebujete upratať celú domácnosť naraz.

Používajte NanoPenu-Original

NanoPena-Original patrí medzi novo formujúce sa čistiace prostriedky s výhodami modernej nanotechnológie. Čistí, leští a impregnuje všetky hladké a nesavé povrchy v domácnosti v jednom kroku. Jej využitie je naozaj široké od zrkadla, skla, keramiky, chrómu, nereze, glazovaných povrchov až po autolak. Používaním jedného čistiaceho produktu na väčšinu povrchov v domácnosti zabránite chaosu medzi čistiacimi prípravkami a ich ťažkému prevláčaniu z miestnosti do miestnosti. Okrem iného sa povrchy ochránené NanoPenou-Original menej špinia a pri pravidelnej údržbe, stačí použiť na ich vyčistenie iba vodu alebo vlhkú handričku. Ušetríte tak financie za často krát škodlivé čistiace prostriedky a čas potrebný na čistenie a upratovanie. Takto ošetrené povrchy sú antibakteriálne a dlhodobo chránené.

NanoPenu-Original si môžete zakúpiť na www.nanopena.sk.

Viac o možnostiach ochrany povrchov pomocou najmodernejšej nanotechnológie s efektom Easy-To-Clean až na niekoľko rokov sa dozviete na www.nanoservice.sk.

Povedz svoj názor v komentári  a lajkni, prípadne zdieľaj článok, ak sa ti páčil ;) ďakujem.


Zdroj: nanopena.sk, housecleaningcentral.com, sheknows.com, parentingsquad.com, kijiji.ca,

Leave a Comment