Najrýchlejší spôsob čistenia vašej kúpeľne do 15 minút.

Jednou z  miestností vo vašom dome, ktorú navštívi takmer každý hosť, je kúpeľňa. Ak ste sa doteraz vždy obávali otázky hosťa, či môže použiť toaletu alebo kúpeľňu a tajne tak zhodnotil vaše čistiace schopnosti, tak nezúfajte. Tieto triky zaručia vašej kúpeľni vzhľad čistoty do 15 minút.

* Chyťte vrece

Na začiatok zaveste plastovú tašku alebo vrece na kľučku. Je to rýchli a najjednoduchší spôsob, ako zozbierať odpad a okamžite upratať akúkoľvek izbu.

* Najprv toaleta

Zoberte kefu a mechanicky odstráňte nečistoty z okraja misy. Použite čistiaci prostriedok na dezinfekciu, nechajte ho 5 minút pôsobiť a zatiaľ prejdite na ďalšiu úlohu.

* Leštenie

Odstráňte zvyšky zubnej pasty alebo kvapky mydla z umývadla. Na vodovodné batérie, zrkadlá aj umývadlo použite NanoPenu-Original. Takto ošetrené povrchy sa niekoľko mesiacov menej špinia a pri pravidelnom čistení vám postačí použiť už iba vlhkú handričku a nečistoty ľahko odstránite. Ak ste tak urobili už skôr, bude to pre vás hračka a povrchy často aj papierovou utierkou privediete do vysokého lesku rýchlo späť. Ak vám naozaj záleží na tom, čo si vaši návštevníci myslia, nezabudnite to isté spraviť aj so sprchovým kútom, vaňou, keramickým obkladom či lakovaným nábytkom.

* Utrite špinu

Vráťte sa ešte k toalete. Zotrite prach zo zadnej časti nádržky a okolo dosky. Aj tu môžete použiť NanoPenu-Original. Spláchnite dezinfekčný prostriedok v mise a špinavé utierky zahoďte do vreca na kľučke a choďte ďalej.

* Skúste trik s uterákom

Nebojte sa použiť na sušenie použitú osušku. Stačí, keď potom vytiahnete iba nový uterák na ruky. Je to len krátka návšteva, takže si vystačí. Ostatné nechajte na polici, iba ich narovnajte.

* Smer východ

Teraz je čas na podlahu. Natraste a našuchorte koberec alebo rohož tak, aby vyzeral že bol nedávno vysávaný. Potom s navlhčenou papierovou utierkou, utrite rohy v miestnosti, pretože sa tam zhromažďuje najviac prachu a vlasov. A keď budete odchádzať, nezabudnite vziať vrece so sebou!

NanoPenu-Original si môžete zakúpiť na www.nanopena.sk.

Viac o možnostiach ochrany povrchov pomocou najmodernejšej nanotechnológie s efektom Easy-To-Clean až na niekoľko rokov sa dozviete na www.nanoservice.sk.

Povedz svoj názor v komentári  a lajkni, prípadne zdieľaj článok, ak sa ti páčil ;) ďakujem.


Zdroj: nanopena.sk,

Leave a Comment