Nano Pena

UntitledAntibakteriálna multifunkčná Nano Pena od spoločnosti Nano Service SK, s.r.o.  je vynikajúci čistič pre všetky druhy povrchov ako sú lakované a nelakované kovy, nerez, plasty atď. Je ideálna pre použitie v kuchyni, pretože je netoxická a bez zápachu.

Nano Pena čistí, konzervuje a chráni ošetrené povrchy dlhodobo. Odpudzuje prach a vodu, redukuje odtlačky prstov na povrchoch ako je chróm a zušľachtená oceľ.

Poskytuje dlhodobú ochranu proti vode, špine, mastnote a odtlačkom prstov. Má unikátne antibakteriálne vlastnosti a príjemnú citrusovú vôňu.

Kľúčové vlastnosti:

* Šetrí čas určený na upratovanie a peniaze na čistiace prostriedky

* Špinu a prach možno jednoducho zotrieť alebo postačí použiť iba vlhkú handričku

* Dlhotrvajúca ochrana proti špine, prachu, mastnote a odtlačkom prstov

* Povrch je antibakteriálny, získava vysoký lesk a jeho vzhľad sa výrazne zlepší

 Karoséria a kolesá:Untitled

Čistenie auta v umývačkách je nielen zlé pre životné prostredie, ale aj drahé. Nano Penou môžete čistiť, chrániť a konzervovať vaše vozidlo v jednom kroku. Po aplikácii je auto možné jednoducho čistiť vodou a handrou.

Motocykle:

Používaním Nano Peny na vašom motocykli, získate dlhodobú ochranu dielov z nerezovej ocele a syntetických materiálov, rovnako aj motocyklovej prilby.

Nástroje, náradie, stroje a strojné časti:

Jednotlivé časti strojov a nástroje sú chránené proti nečistotám a mastnote Jednoducho sa čistia a odolávajú vode.

Odsávacie zariadenia, digestory a rúry:

Tuk a olej na digestore a rúre je ľahko odstrániteľný. Nano Pena povrch nielen čistí ale aj chráni. Všetky povrchy ostanú odolné voči vode a špine. Vzhľad a funkčnosť odsávania a rúry sa obnoví.

 UntitledHudobné nástroje:

Hudba časom neslabne, ale lesk vašich hudobných nástrojov určite bude. S Nano Penou obnovíte pôvodný lesk hudobným nástrojom z nerezovej ocele a lešteného dreva. Aj keď použijete nástroj v daždi, zostane odolný voči vode.

Okenné rámy z hliníka a plastu:

Čistenie okenných rámov môže byť oveľa ťažšie než umývanie okien. Nano Pena chráni okenné rámy odoláva nečistotám a vode. Môže byť použitá vo vnútri aj vonku. Pôvodný výzor sa zlepší.

Zrkadlá:

Keď ochránime Nano Penou zrkadlo, ľahšie sa čistí pretože odoláva špine, mastnote a vode. Zrkadlo možno jednoducho ošetriť vlhkou handričkou a potom vyleštiť.

Ďalšie príklady aplikácie:

Bicykle, kuchynské prístroje, leštené drevo, poštové schránky, drevené rámy, autolak, hladká koža, lode, atď. Nano Pena bola pôvodne vyvinutá pre nerezovú oceľ a syntetické materiály, ale možno ju používať takmer na každý hladký povrch.

Príprava povrchu pred aplikáciou:Untitled

Silne znečistený povrch pred čistite pomocou našich nano čističov.

Aplikácia:

Nasprejujte multifunkčnú Nano Penu na povrch, ktorý má byť vyčistený a po niekoľkých sekundách zotrite mäkkou handričkou a priveďte do lesku. Používajte najmenej dvakrát ročne.

Podmienky aplikácie:

Nanášajte postupne na menšie a suché plochy pri teplote do 25 °C a nie nižších ako +5 °C.

Tvrdnutie:

Účinok sa dostaví cca. 5 minút po leštení. V prípade, že dočasný efekt zoslabne, môže byť obnovený zopakovaním aplikácie podľa postupu.

Kontrola pomocou kvapôčkového testu:

Voda by mala vytvárať po celej ploche kvapôčky a nie rovnomernú vrstvu.

Čistenie ochráneného povrchu Nano Penou:Untitled

Vďaka tomu, že sa baktérie a špina na povrchu neudržia, nie je nutné používať žiadne agresívne čistiace prostriedky (kyslé saponáty a mydlá). Povrch so zníženou savosťou vyčistíte iba mäkkou handričkou a jemným prostriedkom alebo vodou. POVRCH SI VYŽADUJE PRAVIDELNÚ ÚDRŽBU !

Ďalšie informácie:

Trvanlivosť: viď informácie a pokyny na priložených etiketách a brožúrkach fliaš a sprejoch.

Skladovacia teplota: +5 °C až + 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Skladujte tesne uzavreté a v pôvodnom obale.

Upozornenie:

Nádoba je pod tlakom. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplotami nad 50 °C. Neotvárajte násilím a nevhadzujte do ohňa ani po použití. Nestriekajte do ohňa alebo na žeravé povrchy. Uchovajte mimo zápalných zariadení – nefajčite. Bez dostatočného vetrania sa môžu nahromadiť výbušné plyny. Uchovajte mimo dosahu detí.

 Dôležité informácie:

Priložené inštrukcie sú založené na rozsiahlom výskume. Spoločnosť Nano Service SK, s.r.o. nijako nenesie zodpovednosť za škody spôsobené nesprávnou aplikáciou a údržbou pri využívaní nano produktov. Preto je nutné dodržiavať pokyny a postupy pre správnu a bezpečnú aplikáciu, údržbu a skladovanie.

 Produktové informácie:

Riedenie žiadne
Pokrytie cca. 10-15 ml/m2
Tvrdnutie/sušenie najmenej 20 min., najlepšie 1 hodina
Teplota pri aplikácii +5°C až +25°C – chráňte pred priamym slnečným žiarením
Manipulácia Viď bezpečnostné informácie na etikete alebo brožúrke
Skladovanie a životnosť Viď bezpečnostné informácie na etikete alebo brožúrke
Skladovacie teploty +5°C až +50°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom, skladujte pevne uzavreté a v pôvodnom obale

 

Nano Penu si môžete zakúpiť priamo na stránke www.nanopena.sk

NanoPenashopify analytics ecommerce tracking


Leave a Comment