O autorovi

Aj keď je nanotechnológia v tomto tisícročí horúcim módnym pojmov, len málo z nás vie, že môže zásadným spôsobom zmeniť budúcnosť ľudskej evolúcie. Mnohé z týchto ,,budúcich,, aplikácií boli po dlhé desaťročia predstavované iba v oblasti sci-fi.

Pre nezasvätených sa môže zdať nanotechnológia trochu mystická a už samotné slovíčko ,,nano,, v nich evokuje úsmev. Ale buďte si istý, že nanotechnológie sú veľmi reálne a rozhodne bližšie, ako ste si doteraz mysleli.

Keď som sa ja prvýkrát stretol s nanotechnológiou, ostal som doslova v nemom úžase.  Povedal som si ,,malý zázrak,,. Život, ktorý som poznal doteraz, sa zrazu premietol do úplne nových rozmerov. Tak malých a pritom tak veľkých.

Reálne som si vedel predstaviť celý ten NanoSvet, schopných splniť takmer každé naše potreby, vďaka ktorým môžu byť naše životy v konečnom ponímaní oveľa kvalitnejšie bez toho, aby sme si ničili našu planétu.

Fikcia? Budete prekvapený ako blízko nás je nano.

Tento blog vznikol preto, aby ste aj vy nazreli do sveta nanotechnológie a zistili, čo to ,,nano,, vlastne je, čím sa táto úžasná, no stále mladá technológia zaoberá a čo nám ešte môže ponúknuť. Kam smeruje a aké sú jej výhody či riziká? Aj na tieto otázky sa budem snažiť odpovedať.

Možnosti a výhody dlhodobej nano ochrany na rôzne povrchy, ktoré si môžete doma aplikovať už dnes, prezentuje spoločnosť Nano Service SK, s.r.o. Tá vznikla spojením vášne z dokonale čistého vzhľadu s najmodernejšou technológiou.

Tak neváhaj, dotkni sa budúcnosti už dnes a staň sa súčasťou generácie, ktorá tvorí NanoWorld.

10743785_960404450642884_1592980602_n

mgr. Erik Novotný

 Nano Service SK, s.r.o.

Leave a Comment